Organizacja zakończenia roku szkolnego 2020/2021

24.06.2021 r.

 • 9.00 – hala sportowa – przekazanie sztandaru Szkoły – uczestniczą uczniowie klas VII-VIII
 • 9.30 – zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Krynkach – ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne wychowawcy  organizują spotkania ze swoimi dziećmi w salach lekcyjnych lub na placu zabaw.

25.06.2021 r.

 • 9.00 – zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej – ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne wychowawcy klas I – VIII organizują spotkania ze swoimi klasami w salach lekcyjnych (wręczenie świadectw, dyplomów i nagród).

 

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczą uczniowie i przedstawiciele klasowych Rad Rodziców, których na terenie szkoły obowiązują maseczki.

Nauka stacjonarna

Drodzy Uczniowie!  Szanowni Rodzice!

PRZYPOMINAMY O FUNKCJONOWANIU SZKOŁY PODWYŻSZONYM REŻIMIE SANITARNYM

 1. Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie.
 2. Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
 3. Do szkoły mają wstęp tylko pracownicy szkoły i uczniowie.
 4. Opiekun odprowadza dziecko do drzwi budynku w wyznaczonych godzinach, ale nie wchodzi do środka.
 5. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły przy wejściu do budynku dezynfekują ręce zgodnie z zamieszczoną instrukcją używając środka dezynfekującego.
 6. Uczniowie przychodzą do szkoły w wyznaczonych godzinach:
  • Klasy 1 – 3 – 7.55 – 8.10
  • Klasy 4 – 8 – 7.40 –  7.55

Nie wcześniej!


 

Lekcja w terenie.

Klasa IV razem z nauczycielką przyrody, panią Asią Chrzanowską, skorzystała z zaproszenia pani dyrektor ZSS w Krynkach i miała możliwość zorganizowania lekcji przyrody w Jej ogrodzie. Mieli okazję poznać wiele…

więcej…

„Dobrostan”

Dziwnie jest wrócić do szkolnych ławek po tak długiej przerwie. W czasie zdalnego nauczania to szkoła gościła w domu. Dziś było odwrotnie. Całkowicie domowy nastrój zagościł w naszych murach. Były…

więcej…