Amelia w finale wojewódzkim konkursu z biologii!

Po bardzo dobrych informacjach jakie napłynęły do naszej szkoły po awansie do wojewódzkiego konkursu przyrodniczego drużyny z Krynek, nadeszła kolejna.  Tym razem cieszymy się z sukcesu Amelii Kukisz z klasy VIII. Ciężka i wytrwała „praca” Amelii pod okiem Pani Joanny Chrzanowskiej zaowocowała sukcesem w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii i awansem uczennicy do finału wojewódzkiego.

Gratulujemy zarówno Amelii jak i  Pani Asi, tradycyjnie trzymamy kciuki i ŻYCZYMY POWODZENIA W FINALE!

Kwarantanna klasy I i grupy świetlicowej

W terminie: od 18 stycznia 2022 roku  uczniowie klasy I są skierowani na nauczanie zdalne.

Ze względu na  potwierdzony przypadek COVID -19, uczniowie klasy I i grupa świetlicowa podlegają obowiązkowej 10-dniowej kwarantannie od dnia 18 stycznia 2022 r.

Nauczanie zdalne odbywa się na platformie Google Classroom  zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Uczniowie zaszczepieni mogą brać udział w stacjonarnych zajęciach edukacyjnych.