Rekrutacja do Przedszkola

Postępując zgodnie z terminarzem postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022 informujemy, iż wszystkie złożone wnioski o przyjęcie dziecka do Przedszkola w Krynkach zostały rozpatrzone pozytywnie – wszystkie dzieci (rocznik od 2018) zostały przyjęte.

Jednocześnie przypominamy o konieczności potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do Przedszkola w Krynkach  do 16 kwietnia 2021 roku (druk poniżej).

Rodziców z oddziału przedszkolnego prosimy o zadeklarowanie uczestnictwa w zajęciach religii. (druk poniżej).

Wydrukowane wnioski są dostępne w szkole przy głównych drzwiach wejściowych.

Wypełnione wnioski należy wrzucić do skrzynki przy głównych drzwiach szkoły

 

Lista kandydatów zakwalifikowanych do Przedszkola w Krynkach na rok szkolny 2021/2022 więcej…

Zajęcia zdalne w Przedszkolu i w SP

Od 29 marca do 18 kwietnia ograniczone będzie stacjonarne funkcjonowanie przedszkola. Ograniczenie to będzie polegało na prowadzeniu zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.  

Z uwagi na wysoki wzrost zachorowalności w kraju, od 22 marca do 18 kwietnia, naukę w trybie zdalnym będą realizowali uczniowie wszystkich klas SP.

Zajęcia uczniów klas 1-8 SP będą  prowadzone za pośrednictwem platformy:  Google Classroom zgodnie z dotychczasowym  planem lekcji.

Zajęcia zdalne w Przedszkolu będą prowadzone także za pośrednictwem platformyGoogle Classroom zgodnie ze wskazówkami nauczycieli prowadzących.

Google Classroom

więcej…

Życzenia świąteczne

Z okazji  Świąt Wielkanocnych, na ten wspaniały, choć tak trudny czas, Przedszkolakom, Uczniom i ich Rodzicom, Przyjaciołom  Szkoły   życzymy zdrowia, bezpieczeństwa, pozytywnej energii i myśli. Niech te Święta, niezależnie od…

więcej…

Lekcja pierwszej pomocy

W piątek 5 marca 2021 roku uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w spotkaniu z ratownikiem medycznym panem Danielem Tymoszewiczem i panią pielęgniarką Iwoną Kalinowską (prywatnie mamą Poli i Filipa). Celem zajęć…

więcej…

Dzień Kobiet 2021

Wszystkim Paniom z okazji ich Święta muzyczne życzenia  przesyłają Panowie z klas 1-3 SP. Zapraszamy do obejrzenia występu uczniów klasy 2 i 3: O Dniu Kobiet pamiętali też uczniowie klasy…

więcej…

Dzień Dinozaura

26 lutego przypada nietypowe święto – Dzień Dinozaura. Tego dnia dzieci przyszły ubrane na zielono, a sale przedszkolne zmieniły się niezwykłe kąciki: ” jurajskie parki”, w których oglądaliśmy przyniesione przez…

więcej…