Nauczyciele i pracownicy

Kadra pedagogiczna i pracownicy

 

Dyrektor Szkoły – Anna Tomulewicz – nauczyciel języka polskiego 

kontakt: tel. 727 793 504

anna.tomulewicz@szkolakrynki.pl

Nauczyciele

Nazwisko i imię nauczyciela Adres mailowy
ks. Bułatewicz Adam – nauczyciel religii katolickiej adam.bulatewicz@szkolakrynki.pl
Chrzanowska  Joanna – nauczyciel przyrody, geografii, biologii, chemii joanna.chrzanowska@szkolakrynki.pl
Czarniecka Urszula  – pedagog szkolny, wychowawca  świetlicy  urszula.czarniecka@szkolakrynki.pl
Dzienisik Kamil – nauczyciel wychowania fizycznego kamil.dzienisik@szkolakrynki.pl
Gałka Anna – logopeda, terapeuta anna.galka@szkolakrynki.pl
Gałka Paweł – nauczyciel wychowania fizycznego, plastyki, muzyki pawel.galka@szkolakrynki.pl
Hajdukiewicz Katarzyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca grupy maluchów katarzyna.hajdukiewicz@szkolakrynki.pl
Janowicz Marta – nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 5 marta.janowicz@szkolakrynki.pl
ks. Jaroszuk Justyn – nauczyciel religii prawosławnej justyn.jaroszuk@szkolakrynki.pl
Kalińska Grażyna   – nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca grupy starszaków grazyna.kalinskia@szkolakrynki.pl
Kopeć Ewa  – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, techniki, wychowania do życia w rodzinie ewa.kopec@szkolakrynki.pl
Kwasiborska Agnieszka – nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 4 agnieszka.kwasiborska@szkolakrynki.pl
Nieścierewicz Halina   – nauczyciel języka polskiego halina.niescierewicz@szkolakrynki.pl
Niedźwiedź Sławomira – nauczyciel języka angielskiego slawomira.niedzwiedz@szkolakrynki.pl
Nowik Barbara   – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1 barbara.nowik@szkolakrynki.pl
Panasiuk Ewa  – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3 ewa.panasiuk@szkolakrynki.pl
Pul Jolanta   – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2 jolanta.pul@szkolakrynki.pl
Skrouba Elżbieta – nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca oddziału przedszkolnego elzbieta.skrouba@szkolakrynki.pl
Szynkiewicz Jolanta  – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, bibliotekarz jolanta.szynkiewicz@szkolakrynki.pl
Tryzna Bogusława– nauczyciel języka rosyjskiego, języka polskiego, wychowawca klasy 8 boguslawa.tryzna@szkolakrynki.pl
Turycz Barbara – nauczyciel matematyki, fizyki, informatyki wychowawca klasy 6 barbara.turycz@szkolakrynki.pl
Woronowicz Justyna – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia justyna.woronowicz@szkolakrynki.pl

 

Pracownicy administracji

Nazwisko i imię pracownika Adres mailowy Telefon
Onoszko Grażyna – główna księgowa grazyna.onoszko@szkolakrynki.pl 85 7228015
Makar Joanna – sekretarz szkoły joanna.makar@szkolakrynki.pl 857228648
Józefowicz Małgorzata – intendent malgorzata.jozefowicz@szkolakrynki.pl 85 7228015