Opieka zdrowotna

Bezpłatna opieka stomatologiczna twojego dziecka

Szanowni Rodzice!

Dnia 11 i 13 kwietnia dzieci i uczniowie naszej szkoły będą mogły skorzystać z bezpłatnej opieki stomatologicznej.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz leczenia zębów Państwa dzieci. Dentobus ustawiony na placu szkolnym będzie świadczył usługi stomatologiczne  w czasie pobytu dziecka w szkole zgodnie z ustalonym harmonogramem.

11 kwietnia – zapraszamy uczniów SP

13 kwietnia – zapraszamy Przedszkolaków


 

GODZINY OTWARCIA GABINETU PIELĘGNIARKI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

8:00 – 10:00


8:00 – 10:00


8:00 – 10:00


8:00 – 10:00


8:00 – 10:00


Opiekę medyczną nad uczniami naszej szkoły sprawuje pani Wiesława Onoszko

w ramach indywidualnej praktyki pielęgniarskiej medycyny szkolnej.

DENTOBUS

Bezpłatna opieka stomatologiczna twojego dziecka

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z ustawą o opiece zdrowotnej nad uczniami, informujemy, że dnia 15 października i  28 października 2020 r. przy szkole będzie zaparkowany dentobus. Dentobus będzie świadczył usługi w ramach opieki stomatologicznej nad uczniami.

W związku z tym serdecznie zapraszamy do korzystania z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz leczenia zębów Państwa dzieci.

Dentobus będzie przyjeżdżał na plac szkolny w czasie pobytu dziecka w szkole zgodnie z ustalonym harmonogramem. Lekarz dentysta za Państwa zgodą będzie wykonywał świadczenia profilaktyczne, lakierowanie przeciwpróchnicowe, badania kontrolne oraz leczenie zębów.

Aby dziecko mogło skorzystać z tej opieki prosimy o podpisanie zgody na wykonywanie procedur medycznych w DENTOBUSIE oraz przekazanie jej dyrektorowi szkoły.