Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2021 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z radością gościliśmy Burmistrza Krynek panią Jolantę Gudalewską, Sekretarza Gminy pana Jerzego Citko, przedstawicieli Rady Rodziców: panią Natalię Godlewską, panią Annę Kuryło, panią Małgorzatę Jankowską, panią Paulinę Kułakowską. Artystycznym występem ugościli nas uczniowie klasy 3 wraz z wychowawcą panią Jolantą Pul oraz uczniowie klasy 8 wraz z wychowawcą panią Ewą Kopeć.

Były piękne życzenia i nagrody…

Oto nauczyciele nagrodzeni Nagrodą Dyrektora Szkoły: pani Ewa Kopeć, pani Jolanta Szynkiewicz, pani Barbara Turycz, pani Joanna Chrzanowska, pani Ewa Panasiuk, pani Urszula Czarniecka, pani Jolanta Pul, pani Marta Janowicz.

Nagrodę Burmistrza otrzymali: dyrektor szkoły pani Anna Tomulewicz i nauczyciel języka angielskiego pani Sławomira Niedźwiedź.

Dyrektor szkoły przyznał także w dniu 14 października 2021 r.  nagrody pracownikom administracji i obsługi.