Oferta pracy

Przedszkole nr 4 - www » Praca dla nauczyciela-2Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach od 1 września 2024 r. zatrudni na zastępstwo do 31 sierpnia 2025 r.:

  • nauczyciela wychowania przedszkolnego (oddział przedszkolny – grupa 6-latków) – etat 26/22

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym,
  • kwalifikacje do nauczania w przedszkolu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie oferty na adres e-mail: szkolakrynki@szkolakrynki.pl do 15.08.2024 r.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA- zatrudnienie