Dzień Rodziny

Rodzina, to miejsce, gdzie zaczyna się miłość i nigdy się nie kończy. 7 czerwca klasa II obchodziła Dzień Rodziny. To święto wspólnej zabawy oraz aktywnego wypoczynku. Rozpoczęty częścią artystyczną w wykonaniu dzieci z godziny na godzinę przynosił kolejne atrakcje. Efekt? Świetna zabawa zarówno dzieci, jak i Rodziców. Były kiełbaski, bigos, malowanie twarzy, przeciąganie liny, wspólne tańce, wata cukrowa. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Bardzo dziękuję wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji imprezy a w szczególności Radzie klasowej p. Marlenie Antoniuk, p. Iwonie Kalinowskiej i p. Justynie Krywoszej. Serdecznie dziękuję również Państwu Elżbiecie i Jerzemu Hlebowicz za możliwość skorzystania z pięknego terenu rekreacyjnego.

J. Pul