Sukces przyrodniczy

Wracamy z Sokółki, jak co roku, na laurach!  Mamy sukces przyrodniczy! To zasługa wiedzy naszych uczniów, ale przede wszystkim umiejętność wpajanie tej wiedzy przez Panią Joannę Chrzanowską – nauczyciela przyrody, geografii, biologii, chemii.

W dniu dzisiejszym w Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Sokółce odbył się powiatowy konkurs przyrodniczy “Woda źródło życia”. Jego celem było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych wśród młodzieży a następnie wyłonienie spośród nich tych najbardziej utalentowanych. W konkursie wzięło udział 30 uczniów szkół podstawowych z Sidry, Kamionki Starej, Szudziałowa, Krynek, Korycina, Nowego Dworu, Janowa, Kuźnicy i 3 szkoły z Sokółki. Nasza uczennica Karolina Gibowicz zajęła II miejsce w powiecie.

ZSS w Krynkach również godnie reprezentowali: Roksana Makarewicz, Michalina Hajduk i Marek Sewastianowicz. Serdecznie gratulujemy uczniom i życzymy dalszych sukcesów. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodki upominek, a zdobywcy trzech pierwszych miejsc – bony do Empiku oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy!