Dzień piżamy w przedszkolu

W poniedziałek 18 marca nasze przedszkolaki zamiast spodni, spódniczek i sukienek- założyły piżamy i szlafroki. Dzień piżamy
to przede wszystkim dzień zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię. Ponieważ standardowym ubraniem dziecka przebywającego w szpitalu jest właśnie piżama, my włożyliśmy ją na znak solidarności z wszystkimi małymi pacjentami. Był to z naszej strony mały gest, a tak wiele znaczący. To był niezapomniany dzień w przedszkolu, pełen radosnych wrażeń i emocji. Leżakowaliśmy, słuchaliśmy kołysanek i rozmawialiśmy. Pamiętajcie kochani! Każdy z nas może obudzić w sobie anioła i pomagać. Pomagajmy! Pomaganie uskrzydla.

Każdego dnia w naszym kraju aż 3 dzieci słyszy diagnozę NOWOTWÓR! Rak nie daję specyficznych objawów! Podstawowe, okresowe badania krwi i USG niekiedy ratują życie, dlatego dbajmy o profilaktykę badań naszych dzieci. Zawracajmy uwagę na zdrowie ❤️

Zapraszamy również do wsparcia Fundacji  „Bajkowa Fabryka Nadziei” z Białegostoku. Możecie się Państwo podzielić 1,5% podatku, czy kontaktując się z zarządem fundacji. Szczegóły poniżej.

Justyna Woronowicz-Ciruk