Szkoła zawsze PAMIĘTA

Umarłych wieczność dotąd trwa, 
dokąd pamięciom im się płaci… 

W tygodniu poprzedzającym Dzień Wszystkich Świętych Wolontariusze, w imieniu całej społeczności szkolnej, zapalali symboliczne znicze na grobach zmarłych Nauczycieli oraz Pracowników naszej Szkoły.  Pomimo natłoku spraw szkolnych zawsze znajdujemy czas, by pochylić się  nad tymi, którzy kiedyś byli związani z naszą Szkołą, wyrażamy swoją wdzięczność i  pamięć.

Pamiętamy także o innych  którzy odeszli, których znaliśmy „tylko przez chwilę” i o tych, którzy zapisali się w  historii naszej miejscowości.

Symboliczne zapalenie zniczy jest wyrazem szacunku – bo MY „Pamiętamy”.


Młodsi też PAMIĘTAJĄ!
Uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami także uczcili pamięć zmarłych. Spacer alejkami cmentarzy był pełen zadumy, skupienia i powagi…