Dziś ostatnia lekcja z moją klasą…

24 lutego  2023 r. Pani Barbara Nowik, Pani Urszula Czarniecka, Pani Grażyna Kalińska zakończyły swoją wieloletnią pracę w naszej Szkole i przeszły na zasłużoną EMERYTURĘ.

Kochani! Pani Basiu, Pani Ulu, Pani Grażynko…

Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się i podziękować ludziom, z którymi przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek…  Choć wiemy, że wszystko zawsze ma swój kres, nie ma ludzi niezastąpionych, praca nie trwa wiecznie, to i tak nie jest łatwo … Jak wyrazić uznanie, wdzięczność za to, że byłyście, dawałyście z siebie wszystko, co najlepsze, naszej szkolnej społeczności. Pozostają tylko proste i płynące z naszych serc słowa: „dziękujemy Wam”.  

Życzymy zdrowia i  aktywności, teraz bez ograniczeń czasowych, dbajcie o siebie, spełniajcie się i nie zapominajcie o nas.

Dziś ostatnia lekcja, ale spotkań będzie jeszcze dużo!