Pamiętamy i dziękujemy w Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Emerytowani Nauczyciele i Pracownicy!
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przesyłamy słowa wdzięczności i podziękowań. Dziękujemy za lata wytężonej pracy, zaangażowanie i serce włożone w wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Nieustannie jesteście dla nas wzorem serdecznego uśmiechu, inspirującej osobowości i wsparcia, dającego otuchę na życiowych ścieżkach.
Pamiętamy i dziękujemy!

Dawni i obecni uczniowie ZSS w Krynkach

13 października 2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z radością gościliśmy Przyjaciół Naszej Szkoły, Emerytowanych Nauczycieli. . Artystycznym występem ugościli nas uczniowie klasy 3 wraz z wychowawcą panią Barbarą Nowik oraz uczniowie klasy 8 wraz z wychowawcą panią Barbarą Turycz.

Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło ze strony uczniów i zaproszonych gości w kierunku naszych nauczycieli i pracowników obsługi i administracji.

Nagrodę Dyrektora Szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali: pani Joanna Chrzanowska, pan Paweł Gałka, pani Katarzyna Hajdukiewicz, pani Agnieszka Kwasiborska, pani Ewa Kopeć, pani Jolanta Pul, pani Jolanta Szynkiewicz, pani Bogusława Tryzna.

Nagrodę Burmistrza otrzymali: dyrektor szkoły pani Anna Tomulewicz.

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali również pracownicy administracji i obsługi.