„KOŃCZYMY JUŻ PRZEDSZKOLE ,DO SZKOŁY CZAS”

24 czerwca 2021r, przedszkolaki spotkały się, na ostatniej w tym roku szkolnym uroczystości – uroczystości pożegnania przedszkola. Pożegnaliśmy 24 przedszkolaków, którzy po wakacjach, rozpoczną edukację w szkole. Zakończyli pierwszy etap edukacji – edukacji przedszkolnej i wkroczyli w życie szkolne.

Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego nauczyli się w przedszkolu, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa, ważne…. a może nawet najważniejsze.
To dla nich młodsi koledzy dedykowali program artystyczny – wspólnie zaśpiewali piosenkę na pożegnanie i zaprezentowali wiersze. Oczywiście promocją do szkoły był dyplom ukończenia przedszkola i pamiątkowa książka. Pani dyrektor gratulując i wręczając nagrody życzyła dzieciom powodzenia – by wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w przedszkolu i wzbogacały je w szkole.

Na zakończenie rodzice przygotowali naszym absolwentom wspaniały tort.
Z piosenką na ustach „Kończymy już przedszkole” dzieci pożegnały się z przedszkolem. Wprowadzeni w wakacyjny nastrój życzyliśmy sobie wypoczynku, odwiedzenia ciekawych miejsc i przeżycia fascynujących przygód.