Dzień Dziecka w przedszkolu

Kochane Przedszkolaki!

Życzymy Wam wiele radości, uśmiechu, ale przede wszystkim cudownego dzieciństwa oraz mnóstwo zabawy!

Dzisiejszy dzień pełen był niespodzianek od samego rana. Towarzyszyły nam zabawy, muzyka, taniec oraz słodkie upominki (pochodzące od Rady Rodziców).Odbył się konkurs recytatorski, w którym 5 dzieci recytowało ulubione polskie wiersze: Julian Łazar- Smaczny, Marcelina Antoniuk, Pola Kalinowska, Zofia Krywoszej oraz Julia Józków.

Dziś  również odbyło się podsumowanie ogólnopolskiego konkursu plastycznego,,Działaj z Impetem”.Naszymi gośćmi byli dyrektor ZSS Krynki Anna Tomulewicz, burmistrz Urzędu Miejskiego Jolanta Gudalewska, sekretarz Urzędu Miejskiego Jerzy Citko, podinspektor Karol Szutkiewicz. Dzieci biorące udział w tym  konkursie oraz ich opiekunowie otrzymali nagrody, dyplomy, podziękowania. każda grupa otrzymała też cenne nagrody. Dzieciom gratulujemy a naszym gościom dziękujemy za przybycie i nagrody.