Nauka stacjonarna

Drodzy Uczniowie!  Szanowni Rodzice!

PRZYPOMINAMY O FUNKCJONOWANIU SZKOŁY PODWYŻSZONYM REŻIMIE SANITARNYM

1. Do szkoły może uczęszczać uczeń bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie.
  2. Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. W drodze do i ze szkoły opiekunowie z dziećmi oraz uczniowie przestrzegają aktualnych przepisów prawa dotyczących zachowania w przestrzeni publicznej.
  3. Do szkoły mają wstęp tylko pracownicy szkoły i uczniowie.
  4. Opiekun odprowadza dziecko do drzwi budynku w wyznaczonych godzinach, ale nie wchodzi do środka.
  5. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły przy wejściu do budynku dezynfekują ręce zgodnie z zamieszczoną instrukcją używając środka dezynfekującego.
  6. Uczniowie przychodzą do szkoły w wyznaczonych godzinach:
    • Klasy 1 – 3 – 7.55 – 8.10
    • Klasy 4 – 8 – 7.40 –  7.55