Uczniowie klas 1-3 SP z wizytą w stolicy

Dziś Warszawa była nasza! Uczniowie klas 1-3 na wspaniałej, wyczerpującej wycieczce 🚌😃

11 czerwca uczniowie klas I–III naszej szkoły wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do Warszawy. Dzień rozpoczął się od wizyty w stołecznym ZOO, gdzie dzieci z zachwytem obserwowały zwierzęta z różnych stron świata.

Kolejnym punktem programu był spacer po najważniejszych miejscach Warszawy. Uczniowie zobaczyli Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Pomnik Małego Powstańca oraz Syrenkę Warszawską. Spacerując urokliwymi uliczkami Starego Miasta, poznawali historię stolicy i podziwiali jej niezwykłą architekturę.

To była niezapomniana przygoda, która nie tylko dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji, ale także wzbogaciła ich wiedzę o naszej stolicy. Zmęczeni, ale pełni wrażeń, uczniowie wrócili do domu z uśmiechami na twarzach i głowami pełnymi wspomnień.

Dziękujemy opiekunom za organizację i opiekę podczas wycieczki!