Próbne egzaminy ósmoklasisty

Harmonogram przeprowadzania próbnych egzaminów ósmoklasisty przez Centralną Komisję Egzaminacyjną:

• 17 marca br.(środa), godz. 9:00 – język polski
  • 18 marca br.(czwartek), godz. 9:00 – matematyka
  • 19 marca br. (piątek), godz. 9:00 – języki obce nowożytne.

Egzamin tuż, tuż…

Drodzy Ósmoklasiści, przed Wami kolejna próba egzaminacyjna. Celem tej edycji jest diagnoza stanu Waszej wiedzy oraz poziomu umiejętności dwa miesiące przed czekającymi Was egzaminami oraz przetestowanie procedur egzaminacyjnych w formie jak najbardziej zbliżonej do majowej. Egzaminy odbędą się w budynku szkoły w reżimie sanitarnym.

Egzaminy próbne będziecie pisać w salach przeznaczonych na te egzaminy w maju. Tak jak w maju, będziecie też losować numery stolików. Listy osób piszących w poszczególnych salach będą wywieszone przy wejściu do szkoły – wchodzicie od ulicy Stary Dwór.

Uprzejmie prosimy o przybycie na egzamin 20 minut  przed rozpoczęciem pisania, z przyborami zgodnymi z „Komunikatem o przyborach” CKE*. Można ze sobą zabrać małą butelkę wody. Okrycia wierzchnie należy zostawić w szatni, natomiast telefony komórkowe i inne urządzenia elektroniczne we własnych szafkach uczniowskich. Prosimy o zmianę obuwia.

*Każdy zdający powinien mieć na egzaminie ósmoklasisty z każdego przedmiotu długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań.
*Dodatkowo na egzaminie z matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę. Rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem.

egzamin próbny

Zdjęcie 1 z 4

Przypominam też o majowych terminach egzaminu ósmoklasisty

HARMONOGRAM EGZAMINU ÓSMOKLASISTY 2020/2021