29 kwietnia – Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej

Międzypokoleniowe warsztaty patriotyczne w Przedszkolu

29.04 obchodzimy Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej. Z tej okazji nasze Przedszkole odwiedzili rodzice, dziadkowie oraz rodzeństwo naszych przedszkolaków. Wszystkim serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i rodzinną atmosferę jaka towarzyszyła podczas spotkania:)

Międzypokoleniowe warsztaty patriotyczne w Szkole Podstawowej
W Naszej Szkole dziś też POKOLENIOWO! Oby częściej takich wspólnych spotkań. Nie tylko w Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej, który dziś obchodziliśmy w naszej Szkole. Bo solidarność, współpraca między różnymi pokoleniami uczy wzajemnego szacunku, zrozumienia i wsparcia.
Dziękujemy Babciom, Mamom, Ciociom, Nauczycielom za udział i przygotowanie dzisiejszych pokoleniowo-patriotycznych warsztatów.
Kotyliony wykonane! Jesteśmy już gotowi do Majowych Świąt 🇵🇱 Jeszcze raz zapraszamy – 30 kwietnia, godzina 9.00 – na szkolne uroczystości.