Sukces przyrodniczy naszej drużyny!

Sukces goni sukces! Tym razem, jak co roku, PRZYRODNICZY!
Etap wojewódzki konkursu “Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” wygrali uczniowie z Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach. Do ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w czerwcu w Górze św. Anny (województwo opolskie), zakwalifikowali się Bartłomiej Kukisz (klasa V), Kacper Kuźma (klasa V) oraz Filip Sołoniewicz (klasa VIII).
Nasza zwycięska drużyna o udział w finale rywalizowała z uczniami ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wiżajnach oraz ze Szkoły Podstawowej im. Rodziny Lutosławskich w Drozdowie.
Uczniów do konkursu przygotowała Pani Joanna Chrzanowska. Dziękujemy Przyjaciołom Naszej Szkoły – Pracownikom Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej im. prof. Witolda Sławińskiego.
Trzymamy kciuki za etap ogólnopolski! Trzeba poprawić ubiegłoroczne IV miejsce w Polsce!