Dzień Koloru Białego

4 lutego w naszym przedszkolu świętowaliśmy imieniny Koloru Białego. Dekoracje, wystrój sal, stroje przedszkolaków w pełni pasowały do obchodzonej uroczystości i adekwatnie do pory roku.  Towarzyszyły nam piosenki i zabawy badawcze związane z kolorem białym. Wiele radości sprawił taniec improwizowany przy muzyce A. Vivaldiego “Zima”. Przedszkolaki grały również w “śnieżną” koszykówkę oraz stoczyły bitwę śnieżną. Powstały też cudowne prace plastyczne o tematyce zimowej.

Dzień Biały

„Zima, zima, za oknami / bawcie się dzieciaki z nami. / Zima, zima, pada śnieg, / a my razem bawmy się.”

Zerówkowa sala też zamieniła się w śniegową krainę. Tego dnia świętowaliśmy imieniny koloru białego. Stworzyliśmy piękne śnieżynki, zimowe pejzaże z pasty do zębów, był taniec z białymi balonami. Efekty dobrej zabawy prezentują zdjęcia.