W Przedszkolu też świątecznie

U Przedszkolaków też świątecznie! Przygotowania do świąt nabierają tempa, bo do Bożego Narodzenia zostało już niewiele czasu.

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden  z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście w domach jak i w naszej „przedszkolnej rodzinie”. W naszym przedszkolu dzieci każdego roku poznają tradycje, zwyczaje świąteczne i chętnie aktywnie uczestniczą w  przygotowaniach: wykonują ozdoby choinkowe, łańcuchy, które potem zawieszają na  przedszkolnych choinkach.

W środę 20 grudnia dzieci wspólnie z Paniami przygotowały Występy Świąteczne.

Przedszkolaki w pięknych strojach z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na twarzach recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Świąteczna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat.  To był niesamowity dzień pełen wrażeń!

Występy Świąteczne dzieci zostały nagrane, więc rodzice, choć nie mogli obejrzeć ich na żywo, to będą posiadali piękną pamiątkę w formie filmu i zdjęć.