Wyniki Konkursu Bożonarodzeniowego “Ozdoby choinkowe”

Drogie dzieci!

Czas Bożego Narodzenia za nami, więc pora na ogłoszenie wyników Konkursu Bożonarodzeniowego

pt. “Ozdoby choinkowe”

Samorząd Uczniowski klas I-III serdecznie dziękuje chętnym dzieciom, które wzięły udział w tym konkursie. Wszystkie wykonane przez was prace  były pomysłowe i pracochłonne.  Były to ozdoby zarówno tradycyjne, wykonane z papieru( łańcuchy, aniołki, gwiazdy, serduszka, kółeczka), z  patyczków, koralików, szyszek i plasteliny,  jak również współczesne,  w formie  bombek. Mam nadzieję, że były one piękną  dekoracją waszych świątecznych drzewek. W  konkursie wzięły udział:

Kołnacka Amelia i Roksana, Woronowicz Antonina, Jurczenia Patryk, Karpuk Jakub, Makarewicz Zuzanna, Krywoszej Zuzanna, Rusiłowicz Jakub, Bobko Alan, Bielska Michalina

Spośród wszystkich wykonanych przez was ozdób komisja wyróżniła prace  Amelii i Roksany Kołnackich z klasy I i II.

A zwycięzcami konkursu zostali:

Michalina Bielska –  miejsce I

Patryk Muszyński  – miejsce II