Podlaskie zabytki – zwycięzcą nasz uczeń

Julian Tomulewicz uczeń klasy VII zwycięzcą konkursu fotograficznego „Podlaskie zabytki” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Przed obiektywami młodych adeptów fotograficznej sztuki znalazły się takie obiekty jak cerkiew w Puchłach, Pałac Branickich w Białymstoku, czy ogród plebański w Korycinie. Jednak to fotografia przedstawiająca Cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowiu Północnym zagwarantowała Julianowi zwycięstwo w kategorii klas VII – VIII.

Naszą Szkołę w konkursie reprezentowali również: Antonina Woronowicz, Marcin Rudnik i Piotr Jaroszuk.

Naszych młodych fotografów wspiera Pani Justyna Woronowicz, nauczyciel plastyki, realizując wspólnie z uczniami innowację pedagogiczną „Zabawa z fotografią”. I mamy efekty! Gratulujemy i dziękujemy!