Dzień Edukacji Narodowej – z najlepszymi życzeniami

Z najlepszymi życzeniami…

Mijają kolejne lata, a My wciąż o Was pamiętamy… O Nauczycielach, Pracownikach obsługi i administracji, bo każdy z Was zostawił i nadal zostawia w murach Naszej Szkoły cząstkę swojego życia… wspólne radości, smutki, nadzieje i marzenia.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy Wam,  dużo zdrowia, siły i uśmiechu. Niech w Waszych sercach żywe będą wspomnienia niepowtarzalnej atmosfery jakiej doświadczyliście w Naszej Szkole.

Dawni i obecni uczniowie ZSS w Krynkach

13 października 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z radością gościliśmy Przyjaciół Naszej Szkoły, Burmistrza Krynek Panią Jolantę Gudalewską, Zastępcę Burmistrza Krynek Panią Emilię Szulborską-Żyndul, Zastępcę Komendanta Straży Granicznej w Krynkach Pana Sławomira Grzybka, Dyrektora GOKu Panią Elżbietę Czeremcha, Przedstawicieli Rady Rodziców: Panią Natalię Godlewską, Panią Annę Kuryło, Panią Joannę Bieszczad, Emerytowanych Nauczycieli – Panią Marię Jaźwińską i Panią Wiesławę Kowejsza.

Otrzymaliśmy też życzenia telefoniczne, listowne od TYCH, którzy o NAS pamiętają. Dziękujemy.

Artystycznym występem ugościli nas uczniowie klasy 3 wraz z wychowawcą panią Martą Wilczewską oraz uczniowie klasy 8 wraz z wychowawcą panią Matą Janowicz.

Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło ze strony uczniów i zaproszonych gości w kierunku naszych nauczycieli i pracowników obsługi i administracji.

Nagrodę Dyrektora Szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej otrzymali: pani Joanna Chrzanowska, pan Sławomira Niedźwiedź, pani Justyna Woronowicz, pani Ewa Kopeć, pani Jolanta Szynkiewicz, pani Barbara Turycz, pani Anna Gałka

Nagrodę Burmistrza otrzymali: dyrektor szkoły pani Anna Tomulewicz i pani Agnieszka Kwasiborska

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali również pracownicy administracji i obsługi.