Innowacja „Zabawy z fotografią”

Uczniowie klasy 7 w ramach lekcji plastyki i informatyki,  biorą udział w innowacji pedagogicznej  „Zabawy z fotografią”. Jej celem jest wskazanie młodym ludziom jak efektywnie i mądrze można spędzić wolny czas pasjonując się fotografią. 29 września, w ramach tych nowatorskich zajęć, odbyło się spotkanie uczniów z zaproszonym gościem. Był to pan Dariusz Tomulewicz, który  bardzo ciekawie opowiedział o swojej pasji. Pokazał uczniom różne akcesoria fotograficzne i wiele zdjęć, które i tak były tylko namiastką olbrzymiej kolekcji, którą posiada. Podzielił się również swoimi doświadczeniami i opowiedział o przeżyciach zdobytych podczas fotografowania. Mówił, że wykonanie dobrego zdjęcia  wymaga dużej cierpliwości, spostrzegawczości, czasu i dobrego kamuflażu, czyli idealnego zamaskowania się. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i sympatyczniej atmosferze.

Panie Darku, Dziękujemy.