Świąteczne życzenia

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas szczególny i trudny zarazem. Przyzwyczajeni do licznych Wigilii, tętniących gwarem, obecnością wielu członków rodzin, dziś musimy zmienić ten zwyczaj na nieco inny. Mniej liczny, mniej obecny, kameralny.

Mimo wszystko Święta zawsze są wyjątkowe. Dlatego z miłością wspomnijmy TYCH, którzy odeszli … i ciepłem otwartych serc obdarzmy BLISKICH, gdziekolwiek rzucił ich czas…

Przesyłam naszym Przedszkolakom, Uczniom i ich Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Oświaty, Przyjaciołom Szkoły  życzenia spokoju, radości, otuchy i siły płynącej z istoty Świąt Bożego Narodzenia.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia wszelkiego dobra, życzliwości, pomyślności oraz samych szczęśliwych zdarzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

Anna Tomulewicz

dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach