Przybyliśmy, napisaliśmy, zwyciężyliśmy!

Przybyliśmy, napisaliśmy, zwyciężyliśmy! Tak może powiedzieć o sobie drużyna naszej Szkoły: Barbara Bułatewicz (klasa 8), Laura Kukisz (klasa 8), Julian Tomulewicz (klasa 6) i ich opiekun – pani Joanna Chrzanowska.

To oni okazali się najlepsi na etapie wojewódzkim konkursu przyrodniczego „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Konkurs odbył się w Skansenie Kurpiowskim w Nowogrodzie, a organizatorem etapu wojewódzkiego był Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi.

Emocje rosną! Nasza drużyna będzie reprezentować województwo podlaskie w finale ogólnopolskim, który na przełomie maja i czerwca zorganizuje Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych.

W przygotowaniach do konkursu uczniowie mogli liczyć na olbrzymie wsparcie pracowników Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej. Dziękujemy pani dyrektor Joannie Kurzawa, Pani Ewie Kraśnickiej i Panu Patrykowi Nowakowskiemu. Serdecznie gratulujemy życząc udanej wyprawy na Lubelszczyznę i  powodzenia na etapie ogólnopolskim.