Konkurs plastyczny – “Piękna Pani Jesień”

W październiku w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. Piękna Pani Jesień. Wzięli w nim udział uczniowie z klas 1-3. Na konkurs wpłynęło wiele pięknie wykonanych prac plastycznych.

Wśród celów, jakie przyświecały konkursowi, wymienić należy:

• uwrażliwienie na piękno jesiennego krajobrazu,
  • rozwijanie kreatywności i uzdolnień plastycznych dzieci,
  • zachęcanie do obserwacji przyrodniczych w najbliższym otoczeniu,
  • promowanie działalności plastycznej jako formy ekspresji dziecka,
  • umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu.

Wyniki konkursu:

Pierwsze miejsce: Matusz Kuźma  – klasa 1, Malwina Kułakowska – klasa 2, Lena Bratumił  – klasa 3

Drugie miejsce:  Pola Kalinowska – klasa 1, Natalia Ciruk – klasa 2, Anita Kołnacka – klasa 3

Trzecie miejsce: Zofia Krywoszej – klasa 1, Leon Zajczyk – klasa 2, Oliwier Bułatewicz –  klasa 3

Wyróżnienia: Maja Żywno, Karolina Wąsowicz – klasa 1,  Zuzanna Karpuk – klasa 2, Maciej Chalecki – klasa 3

Prace plastyczne dzieci można było oglądać na zorganizowanej wystawie na szkolnym korytarzu i na stronie szkoły. Przeprowadzony konkurs plastyczny zachęcił wielu uczniów do wykonywania ciekawych prac plastyczno-technicznych rozwijających ich sprawność manualną, pobudzających wyobraźnię, pokazujących nietypowe wykorzystanie materiałów i różnorodnych technik. Laureaci konkursu, wyróżnieni uczniowie, ale też i pozostali uczniowie biorący udział w konkursie  otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Zwycięzcom i osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie.

Mały Samorząd Uczniowski

Galeria prac