Konkurs plastyczny „Drzewo – Cztery Pory Roku”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym  Zainspiruj się barwami natury!

„Drzewo w czterech porach roku” to konkurs plastyczny organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Puszczy Knyszyńskiej „Wielki Las” i Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej.

Do udziału zapraszamy uczniów z klas IV-VIII.

Zadaniem uczestników konkursu jest wybranie jednego z poniższych tematów przewodnich i wykonanie pracy plastycznej, gdzie głównym bohaterem będzie drzewo w: parku, lesie, ogrodzie, na łące…:
– drzewo wiosną
– drzewo latem
– drzewo jesienią
– drzewo w szacie zimowej.

Wymagania względem prac
– technika pracy: dowolna,
– format pracy: dowolny.
– każda praca z tyłu musi być opatrzona w metryczkę, wypełnioną drukowanymi literami, zawierającą: imię i nazwisko, klasę, tel. kontaktowy, e-mail. Prace bez w/w opisu nie będą ocenione.

Prace należy dostarczyć do pani Justyny do 11.11.2022.

– Zgłoszone do konkursu prace nie mogą być wcześniej publikowane oraz prezentowane na innych konkursach, a ich dostarczenie jest równoznaczne z potwierdzeniem tego faktu.

– Organizator nie weźmie pod uwagę prac, które nie będą spełniały wskazanych wyżej kryteriów.

Spośród nadesłanych przez uczniów prac, komisja wyróżni najwyżej ocenione i najciekawsze, które zostaną umieszczone na kartach kalendarza na rok 2023.

Regulamin konkursu w załączniku.

2022_regulamin_konkursu_plastycznego