Dziękujemy! Działamy dalej!

Wolontariusze naszej szkoły wraz z opiekunem w dniach 2 i 3 marca przeprowadzili zbiórkę na potrzeby ogarniętej wojną Ukrainy. Zebraliśmy bardzo dużą kwotę tj. 2618,17 zł.
Z głębi serca pragniemy dzisiaj podziękować Rodzicom naszych uczniów, którzy przynosili duże kwoty i dokładali swoją cegiełkę do dobra, Rodzicom dzieci z Przedszkola, Radzie Pedagogicznej, Pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania składamy Nauczycielom emerytom, którzy przynosili i przekazywali datki. Bardzo dziękujemy. Dziękujemy również pracownikowi BS w Krynkach, który nie wziął od nas prowizji za przelew.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że to dopiero początek pomocy. W miarę możliwości wolontariusze będą dalej organizować akcje pomocowe. Mamy tu na myśli przede wszystkim dzieci i placówki szkolne. O każdej akcji będziemy informować poprzez stronę szkoły.

Opiekun wolontariatu-Ewa Kopeć

A My wspieramy dalej i zaprzyjaźniamy się z NOWYMI UCZNIAMI naszej Szkoły.