Zajęcia w szkole w systemie zdalnym

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Nauka zdalna w szkole podstawowej od 20 grudnia 2021 r. do 9 stycznia 2022 r. będzie prowadzona zdalnie za pośrednictwem Platformy Google Clasroom, zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

W przypadku uczniów, którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności nie będą mogli realizować zajęć w miejscu zamieszkania, dyrektor szkoły będzie zobowiązany do zorganizowania zajęć w sposób stacjonarny lub z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie tej szkoły.

Uczniom klas I-III szkoły podstawowej, których rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, dyrektor – na wniosek rodzica – umożliwia opiekę świetlicową. Dyrektor szkoły umożliwia dzieciom objętym tą opieką realizację zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość na terenie szkoły.

Z Kalendarza Szkoły:

• 23 – 31 grudnia 2021 r. – zimowa przerwa świąteczna