Jesteśmy wdzięczni i pomagamy, bo świat potrzebuje dobra!

Co roku o tej porze w naszej szkole panuje szczególna atmosfera. Pachną choinki, wszędzie widać kolorowe, świąteczne ozdoby, śpiewamy kolędy, pastorałki i POMAGAMY !

• Na szkolnym kiermaszu okazaliśmy wsparcie  DZIECIOM – naszym rówieśnikom ze szkoły w Syrii.
  • Wykonaliśmy świąteczne niespodzianki PODOPIECZNYM Zakładu Opiekuńczego w Krynkach, dzięki którym będą oni mogli poczuć chociaż namiastkę Świąt.
  • Zaprojektowaliśmy świąteczne kartki bożonarodzeniowe, które prześlemy emerytowanym NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM i PRZYJACIOŁOM naszej szkoły.
  • Nie zapomnieliśmy także o wyrazach wdzięczności naszym MUNDUROWYM PRZYJACIOŁOM, którym mamy do przekazania własnoręcznie wykonane, przez wszystkich uczniów naszej szkoły, przypinki  – nasze szkolne MEDALE PODZIĘKOWANIA.