Konkurs „Drugie życie śmieci”

• Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie plastyczno – technicznym.
  • Zadaniem uczestników jest stworzenie dowolnej pracy przestrzennej z użyciem surowców wtórnych (kartony, butelki, plastikowe kubeczki, nakrętki itp.).
  • Konkurs zorganizowany jest z okazji międzynarodowej akcji ,,Sprzątanie świata” .
  • Termin konkursu: do 20 września (poniedziałek)
  • Prace należy zostawić w bibliotece szkolnej u pani Joli.
  • Każda praca powinna zawierać karteczkę na której zapisane jest imię, klasa ucznia oraz temat jego pracy (np.: Alicja L. klasa 8 ,,Kotek z butelki”)
Cele:
  • promowanie wśród uczniów idei powtórnego wykorzystywania odpadów
  • rozwój umiejętności plastycznych
  • zwiększanie świadomości ekologicznej
  • rozwój kreatywności i twórcze wykorzystanie surowców wtórnych
Kryteria oceny
  • Jury powołane przez organizatorów dokona oceny prac konkursowych oraz wyłoni zwycięzców
  • Jury oceniać będzie: pomysłowość , kreatywność i wykorzystanie surowców wtórnych w pracy
Nagrody
  • Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i pochwały a zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe.
  • Samorząd Uczniowski

konkurs