Kadra

Kadra pedagogiczna i pracownicy – rok szkolny 2022/2023

 

Dyrektor Szkoły – Anna Tomulewicz 

kontakt: tel. 727 793 504

 

anna.tomulewicz@szkolakrynki.pl

Nauczyciele

Nazwisko i imię nauczyciela Adres mailowy
Chrzanowska  Joanna  joanna.chrzanowska@szkolakrynki.pl
Czarniecka Urszula   urszula.czarniecka@szkolakrynki.pl
Gałka Anna  anna.galka@szkolakrynki.pl
Gałka Paweł  pawel.galka@szkolakrynki.pl
Hajdukiewicz Katarzyna  katarzyna.hajdukiewicz@szkolakrynki.pl
Janowicz Marta  marta.janowicz@szkolakrynki.pl
ks. Jaroszuk Justyn  justyn.jaroszuk@szkolakrynki.pl
Kalińska Grażyna    grazyna.kalinska@szkolakrynki.pl
Kopeć Ewa    ewa.kopec@szkolakrynki.pl
Kwasiborska Agnieszka  agnieszka.kwasiborska@szkolakrynki.pl
Niedźwiedź Sławomira  slawomira.niedzwiedz@szkolakrynki.pl
Nowik Barbara    barbara.nowik@szkolakrynki.pl
Panasiuk Ewa   ewa.panasiuk@szkolakrynki.pl
Skrouba Elżbieta  elzbieta.skrouba@szkolakrynki.pl
ks. Wojciech Stupak wojciech.stupak@szkolakrynki.pl
Szynkiewicz Jolanta   jolanta.szynkiewicz@szkolakrynki.pl
Tryzna Bogusława boguslawa.tryzna@szkolakrynki.pl
Turycz Barbara  barbara.turycz@szkolakrynki.pl
Woronowicz Justyna  justyna.woronowicz@szkolakrynki.pl
Woronowicz-Ciruk Justyna justyna.woronowicz-ciruk@szkolakrynki.pl

 

Pracownicy administracji

Nazwisko i imię pracownika Adres mailowy Telefon
Makar Joanna – sekretarz szkoły joanna.makar@szkolakrynki.pl 727 793 504
Józefowicz Małgorzata – intendent malgorzata.jozefowicz@szkolakrynki.pl 85 7228015