Nauczyciele i pracownicy

Kadra pedagogiczna i pracownicy – rok szkolny 2021-2022

 

Dyrektor Szkoły – Anna Tomulewicz 

kontakt: tel. 727 793 504

anna.tomulewicz@szkolakrynki.pl

Nauczyciele

Nazwisko i imię nauczyciela Adres mailowy
  • ks. Bułatewicz Adam 
adam.bulatewicz@szkolakrynki.pl
  • Chrzanowska  Joanna 
joanna.chrzanowska@szkolakrynki.pl
  • Czarniecka Urszula  
urszula.czarniecka@szkolakrynki.pl
  • Gałka Anna 
anna.galka@szkolakrynki.pl
  • Gałka Paweł 
pawel.galka@szkolakrynki.pl
  • Hajdukiewicz Katarzyna 
katarzyna.hajdukiewicz@szkolakrynki.pl
  • Janowicz Marta 
marta.janowicz@szkolakrynki.pl
  • ks. Jaroszuk Justyn 
justyn.jaroszuk@szkolakrynki.pl
  • Kalińska Grażyna   
grazyna.kalinska@szkolakrynki.pl
  • Kopeć Ewa   
ewa.kopec@szkolakrynki.pl
  • Kwasiborska Agnieszka 
agnieszka.kwasiborska@szkolakrynki.pl
  • Nieścierewicz Halina   
halina.niescierewicz@szkolakrynki.pl
  • Niedźwiedź Sławomira 
slawomira.niedzwiedz@szkolakrynki.pl
  • Nowik Barbara   
barbara.nowik@szkolakrynki.pl
  • Panasiuk Ewa  
ewa.panasiuk@szkolakrynki.pl
  • Pul Jolanta  
jolanta.pul@szkolakrynki.pl
  • Skrouba Elżbieta 
elzbieta.skrouba@szkolakrynki.pl
  • Szynkiewicz Jolanta  
jolanta.szynkiewicz@szkolakrynki.pl
  • Tryzna Bogusława
boguslawa.tryzna@szkolakrynki.pl
  • Turycz Barbara 
barbara.turycz@szkolakrynki.pl
  • Woronowicz Justyna 
justyna.woronowicz@szkolakrynki.pl

 

Pracownicy administracji

Nazwisko i imię pracownika Adres mailowy Telefon
Onoszko Grażyna – główna księgowa grazyna.onoszko@szkolakrynki.pl 85 7228015
Makar Joanna – sekretarz szkoły joanna.makar@szkolakrynki.pl 727 793 504
Józefowicz Małgorzata – intendent malgorzata.jozefowicz@szkolakrynki.pl 85 7228015