Opłaty za wyżywienie

Odpłatność za wyżywienie w maju

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-7:   72,00 zł
  • pełny obiad – uczniowie klasy 8:   80,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   90,00 zł
  • zupa – 12,60 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.05.2026 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w kwietniu  

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   68,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   76,50 zł
  • zupa – 11,90 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.04.2026 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w marcu  

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   88,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   99,00 zł
  • zupa – 15,40 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.03.2026 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 

Odpłatność za wyżywienie w lutym   

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   80,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   90,00 zł
  • zupa – 14,00 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.02.2026 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w styczniu 2026 

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   24,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   27,00 zł
  • zupa – 4,20 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.01.2026 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w grudniu 2025   

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   60,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   67,50 zł
  • zupa – 10,50 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.12.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w listopadzie   2025   

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   76,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   85,50 zł
  • zupa – 13,30 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.11.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 


Odpłatność za wyżywienie w październiku   2025   

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   88,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   99,00 zł
  • zupa – 15,40 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.10.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie we wrześniu      2025

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   84,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   94,50 zł
  • zupa – 14,70 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.09.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w czerwcu

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   68,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   76,50 zł
  • zupa – 11,90 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.06.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w maju

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-7:   72,00 zł
  • pełny obiad – uczniowie klasy 8:   80,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   90,00 zł
  • zupa – 14,00 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.05.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 


Odpłatność za wyżywienie w kwietniu

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   72,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   81,00 zł
  • zupa – 12,60 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.04.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w marcu

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   84,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   94,50 zł
  • zupa – 14,70 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.03.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 

 


Odpłatność za wyżywienie w lutym

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   60,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele, pracownicy:   67,50 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.02.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 

 

 


Odpłatność za wyżywienie w styczniuSzybka wiosenna zupa na obiad. Garnek pyszności za grosze

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   48,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   54,00 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.01.2025 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w grudniu

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   60,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   67,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły: 72,90 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   11,34 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.12.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w listopadzie

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   76,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   85,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły: 92,34 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   14,37 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.11.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w październiku

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   88,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   99,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   106,92 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   16,63 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.10.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie we wrześniu

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   80,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   90,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   97,20 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   15,12 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.09.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 


Odpłatność za wyżywienie w czerwcu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   56,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   63,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   68,04 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   10,58 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.06.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w maju:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-7:   52,00 zł
  • pełny obiad – uczniowie klasy 8: 64,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   72,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   77,76 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   12,10 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.05.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w kwietniu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   80,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   90,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   97,20 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   15,12 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.04.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w marcu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   76,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   85,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   92,34 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   14,36 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.03.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


Odpłatność za wyżywienie w lutym:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   76,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   85,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   92,34 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   14,36 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.02.2024 r.

 Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w styczniu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   52,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   58,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   63,18 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   9,83 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.01.2024 r.

Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 


 

Odpłatność za wyżywienie w grudniu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   64,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   72,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   77,76 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   12,10 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.12.2023 r.

Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w listopadzie:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   84,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   94,50 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   15,88 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.11.2023 r.

Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 

 


 

Odpłatność za wyżywienie w październiku:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   88,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   99,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   106,92 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   16,63 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.10.2023 r.

Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie we wrześniu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   76,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   85,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   92,34 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   14,36 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.09.2023 r.

Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 
Odpłatność za wyżywienie w czerwcu:
  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   56,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   63,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   68,04 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   10,58 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  KONIECZNIE DO DNIA 15.06.2023 r.

Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: maj 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w maju:
  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   68,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   76,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   82,62 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   12,85 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.05.2023 r.

Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: kwiecień 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 
 
 
Odpłatność za wyżywienie w kwietniu:
  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   60,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   67,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   72,90 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   11,34 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.04.2023 r.

Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: marzec 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 

Odpłatność za wyżywienie w marcu:
  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   92,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   103,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   111,78 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   17,39 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.02.2023 r.

 Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: luty 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w lutym:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   68,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   76,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   82,62 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   12,85 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.02.2023 r.

 Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: styczeń 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły –  tel. 857228015

 


Odpłatność za wyżywienie w styczniu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   52,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   58,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   63,18 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   9,83 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.01.2023 r.

 Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu grudzień 2022, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady tel. 857228015


 

Odpłatność za wyżywienie w grudniu:

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   64,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   72,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   77,76 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   12,10 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.12.2022 r.


Odpłatność za wyżywienie w listopadzie:Naleśniki na maślance - ILoveBake.pl

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   80,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   90,00 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   97,20 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   15,12 zł

      

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.11.2022 r.


Odpłatność za wyżywienie w październiku                

          

  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   76,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   85,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   92,34 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   14,36 zł

      Osoby, które zgłaszały nieobecności w m-cu: WRZESIEŃ, proszone są o indywidualny kontakt w sprawie opłaty z  intendentem – tel. 85 7228015

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.10.2022 r.

 



  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   84,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   94,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   102,06 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   15,88 zł

      

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.09.2022 r.


Płatności za wyżywienie w roku szkolnym 2022/2023

  • Koszt obiadu  ucznia wynosi 4,00 zł
  • Koszt obiadu  nauczyciela/pracownika obsługi i administracji (zwiększony o podatek VAT) wynosi 4,50 zł/ + VAT
  • Koszt śniadania  ucznia wynosi 2,00 zł
  • Koszt podwieczorku  ucznia wynosi 1,50 zł

ZASADY ODPŁATNOŚCI ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

  1. Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać w terminie do 15 dnia każdego miesiąca na konto: Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach 70 8060 0004 0420 0127 2000 0030.
  2. W tytule wpłaty należy zaznaczyć imię i nazwisko i klasę dziecka
  3. Osoby niewpłacające w terminie za obiady lub niestosujące się do zasad określonych w Regulaminie stołówki szkolnej mogą być pozbawione możliwości stołowania się w szkolnej stołówce.
  4. Odpisów za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu dokonuje się w następnym miesiącu rozliczeniowym, jeśli zostały spełnione poniższe warunki:
  5. W przypadku planowanej nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej dwa dni wcześniej (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015)
  6. W przypadku nieplanowanej nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić ten fakt (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015) najpóźniej do godziny 7.00 danego dnia.
  7. Rezygnację z obiadów w kolejnym miesiącu należy zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej ostatniego dnia poprzedniego miesiąca.
  8. Brak zgłoszenia rezygnacji oznacza, że dany uczeń traktowany jest jak osoba stołująca się, której rodzice (opiekunowie) powinni uregulować należność za obiady.


  •  
  • Odpłatność za wyżywienie w czerwcu:
  • pełny obiad – uczniowie klas 1-8:   45,00 zł
  • pełny obiad – nauczyciele:   52,50 zł
  • pełny obiad  – pracownicy szkoły:   56,70 zł
  • zupa – pracownicy szkoły:   11,34 zł
  •                Osoby, które zgłaszały nieobecności w m-cu: MAJ, proszone są o indywidualny kontakt w sprawie opłaty z  intendentem – tel. 85 7228015
  • WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.06.2022 r.


ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ

  1. Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać w terminie do 15 dnia każdego miesiąca na konto: Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach 70 8060 0004 0420 0127 2000 0030.
  2. W tytule wpłaty należy zaznaczyć imię i nazwisko i klasę dziecka
  3. Osoby niewpłacające w terminie za obiady lub niestosujące się do zasad określonych w Regulaminie stołówki szkolnej mogą być pozbawione możliwości stołowania się w szkolnej stołówce.
  4. Odpisów za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu dokonuje się w następnym miesiącu rozliczeniowym, jeśli zostały spełnione poniższe warunki:
  5. W przypadku planowanej nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej dwa dni wcześniej (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015)
  6. W przypadku nieplanowanej nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić ten fakt (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015) najpóźniej do godziny 7.00 danego dnia.
  7. Rezygnację z obiadów w kolejnym miesiącu należy zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej ostatniego dnia poprzedniego miesiąca.
  8. Brak zgłoszenia rezygnacji oznacza, że dany uczeń traktowany jest jak osoba stołująca się, której rodzice (opiekunowie) powinni uregulować należność za obiady.