Odpłatność za wyżywienie w maju
- pełny obiad – uczniowie klas 1-7: 72,00 zł
- pełny obiad – uczniowie klasy 8: 80,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 90,00 zł
- zupa – 12,60 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.05.2026 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015

Odpłatność za wyżywienie w kwietniu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 68,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 76,50 zł
- zupa – 11,90 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.04.2026 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w marcu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 88,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 99,00 zł
- zupa – 15,40 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.03.2026 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w lutym

- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 80,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 90,00 zł
- zupa – 14,00 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.02.2026 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w styczniu 2026 
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 24,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 27,00 zł
- zupa – 4,20 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.01.2026 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w grudniu 2025
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 60,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 67,50 zł
- zupa – 10,50 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.12.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w listopadzie 2025
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 76,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 85,50 zł
- zupa – 13,30 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.11.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w październiku 2025
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 88,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 99,00 zł
- zupa – 15,40 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.10.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie we wrześniu 2025
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 84,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 94,50 zł
- zupa – 14,70 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.09.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w czerwcu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 68,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 76,50 zł
- zupa – 11,90 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.06.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w maju
- pełny obiad – uczniowie klas 1-7: 72,00 zł
- pełny obiad – uczniowie klasy 8: 80,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 90,00 zł
- zupa – 14,00 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.05.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w kwietniu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 72,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 81,00 zł
- zupa – 12,60 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.04.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w marcu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 84,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 94,50 zł
- zupa – 14,70 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.03.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w lutym
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 60,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele, pracownicy: 67,50 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.02.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w styczniu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 48,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 54,00 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.01.2025 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w grudniu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 60,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 67,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 72,90 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 11,34 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.12.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w listopadzie
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 76,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 85,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 92,34 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 14,37 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.11.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w październiku
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 88,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 99,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 106,92 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 16,63 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.10.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015

Odpłatność za wyżywienie we wrześniu
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 80,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 90,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 97,20 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 15,12 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.09.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w czerwcu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 56,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 63,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 68,04 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 10,58 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.06.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w maju:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-7: 52,00 zł

- pełny obiad – uczniowie klasy 8: 64,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 72,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 77,76 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 12,10 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.05.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w kwietniu:

- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 80,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 90,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 97,20 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 15,12 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.04.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w marcu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 76,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 85,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 92,34 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 14,36 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.03.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w lutym:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 76,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 85,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 92,34 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 14,36 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.02.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w styczniu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 52,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 58,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 63,18 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 9,83 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.01.2024 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w grudniu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 64,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 72,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 77,76 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 12,10 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.12.2023 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w listopadzie:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 84,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 94,50 zł

- zupa – pracownicy szkoły: 15,88 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.11.2023 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w październiku:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 88,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 99,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 106,92 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 16,63 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.10.2023 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie we wrześniu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 76,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 85,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 92,34 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 14,36 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.09.2023 r.
Proszę dzwonić w sprawie opłat za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015

- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 56,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 63,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 68,04 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 10,58 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ KONIECZNIE DO DNIA 15.06.2023 r.
Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: maj 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w maju:- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 68,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 76,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 82,62 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 12,85 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.05.2023 r.
Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: kwiecień 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015

- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 60,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 67,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 72,90 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 11,34 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.04.2023 r.
Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: marzec 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 92,00 zł

- pełny obiad – nauczyciele: 103,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 111,78 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 17,39 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.02.2023 r.
Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: luty 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w lutym:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 68,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 76,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 82,62 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 12,85 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.02.2023 r.
Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu: styczeń 2023, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady do intendentki szkoły – tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w styczniu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 52,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 58,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 63,18 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 9,83 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.01.2023 r.
Osoby zgłaszające nieobecności w m-cu grudzień 2022, proszę dzwonić w sprawie opłaty za obiady tel. 857228015
Odpłatność za wyżywienie w grudniu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 64,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 72,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 77,76 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 12,10 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.12.2022 r.
Odpłatność za wyżywienie w listopadzie:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 80,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 90,00 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 97,20 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 15,12 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.11.2022 r.
Odpłatność za wyżywienie w październiku

- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 76,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 85,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 92,34 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 14,36 zł
Osoby, które zgłaszały nieobecności w m-cu: WRZESIEŃ, proszone są o indywidualny kontakt w sprawie opłaty z intendentem – tel. 85 7228015
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.10.2022 r.

- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 84,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 94,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 102,06 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 15,88 zł
WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.09.2022 r.
Płatności za wyżywienie w roku szkolnym 2022/2023
- Koszt obiadu ucznia wynosi 4,00 zł
- Koszt obiadu nauczyciela/pracownika obsługi i administracji (zwiększony o podatek VAT) wynosi 4,50 zł/ + VAT
- Koszt śniadania ucznia wynosi 2,00 zł
- Koszt podwieczorku ucznia wynosi 1,50 zł
ZASADY ODPŁATNOŚCI ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ
- Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać w terminie do 15 dnia każdego miesiąca na konto: Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach 70 8060 0004 0420 0127 2000 0030.
- W tytule wpłaty należy zaznaczyć imię i nazwisko i klasę dziecka
- Osoby niewpłacające w terminie za obiady lub niestosujące się do zasad określonych w Regulaminie stołówki szkolnej mogą być pozbawione możliwości stołowania się w szkolnej stołówce.
- Odpisów za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu dokonuje się w następnym miesiącu rozliczeniowym, jeśli zostały spełnione poniższe warunki:
- W przypadku planowanej nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej dwa dni wcześniej (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015)
- W przypadku nieplanowanej nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić ten fakt (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015) najpóźniej do godziny 7.00 danego dnia.
- Rezygnację z obiadów w kolejnym miesiącu należy zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej ostatniego dnia poprzedniego miesiąca.
- Brak zgłoszenia rezygnacji oznacza, że dany uczeń traktowany jest jak osoba stołująca się, której rodzice (opiekunowie) powinni uregulować należność za obiady.
Odpłatność za wyżywienie w czerwcu:
- pełny obiad – uczniowie klas 1-8: 45,00 zł
- pełny obiad – nauczyciele: 52,50 zł
- pełny obiad – pracownicy szkoły: 56,70 zł
- zupa – pracownicy szkoły: 11,34 zł
- Osoby, które zgłaszały nieobecności w m-cu: MAJ, proszone są o indywidualny kontakt w sprawie opłaty z intendentem – tel. 85 7228015
- WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO DNIA 15.06.2022 r.
ZA OBIADY W STOŁÓWCE SZKOLNEJ
- Miesięczną odpłatność za obiady należy wpłacać w terminie do 15 dnia każdego miesiąca na konto: Zespół Szkół Samorządowych w Krynkach 70 8060 0004 0420 0127 2000 0030.
- W tytule wpłaty należy zaznaczyć imię i nazwisko i klasę dziecka
- Osoby niewpłacające w terminie za obiady lub niestosujące się do zasad określonych w Regulaminie stołówki szkolnej mogą być pozbawione możliwości stołowania się w szkolnej stołówce.
- Odpisów za niewykorzystane posiłki w danym miesiącu dokonuje się w następnym miesiącu rozliczeniowym, jeśli zostały spełnione poniższe warunki:
- W przypadku planowanej nieobecności dziecka w szkole należy zgłosić ten fakt przynajmniej dwa dni wcześniej (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015)
- W przypadku nieplanowanej nieobecności ucznia w szkole należy zgłosić ten fakt (osobiście lub telefonicznie tel. 857228015) najpóźniej do godziny 7.00 danego dnia.
- Rezygnację z obiadów w kolejnym miesiącu należy zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej ostatniego dnia poprzedniego miesiąca.
- Brak zgłoszenia rezygnacji oznacza, że dany uczeń traktowany jest jak osoba stołująca się, której rodzice (opiekunowie) powinni uregulować należność za obiady.













