Organizacja zakończenia roku szkolnego 2020/2021

24.06.2021 r.

• 9.00 – hala sportowa – przekazanie sztandaru Szkoły – uczestniczą uczniowie klas VII-VIII
  • 9.30 – zakończenie roku szkolnego w Przedszkolu w Krynkach – ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne wychowawcy  organizują spotkania ze swoimi dziećmi w salach lekcyjnych lub na placu zabaw.

25.06.2021 r.

• 9.00 – zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej – ze względu na obowiązujące wytyczne sanitarne wychowawcy klas I – VIII organizują spotkania ze swoimi klasami w salach lekcyjnych (wręczenie świadectw, dyplomów i nagród).

W związku z obostrzeniami sanitarnymi w uroczystościach zakończenia roku szkolnego uczestniczą uczniowie i przedstawiciele klasowych Rad Rodziców, których na terenie szkoły obowiązują maseczki.