Nowa wersja Dziennika VULCAN

Drodzy Rodzice, Uczniowie!

Od nowego roku szkolnego zostaje uruchomiona nowa wersja Dziennika VULCAN. Uczniowie już teraz mogą korzystać z nowej wersji Dziennika VULCAN. Aby tego dokonać potrzebują zaktualizować swoje konto. Aktualizacja zajmuje zaledwie chwilę – poprowadzimy użytkownika przez kilka prostych kroków. Podczas aktualizacji Rodzic oraz Uczeń dokonują wyboru pomiędzy dwoma typami kont – zwykłym kontem lub kontem eduVULCAN, którego aktywacja umożliwi między innymi korzystanie z nowej aplikacji mobilnej dla Rodzica i Ucznia. W celu dodatkowej weryfikacji poprosimy Ucznia i Rodzica o podanie czterech ostatnich cyfr numeru PESEL Ucznia.
Aktualizacja konta Ucznia i Rodzica jest niezbędna, aby mogli korzystać z Dziennika VULCAN, dlatego zachęcamy, aby nie odkładali jej na później.

Powyższa informacja została przekazana przez firmę VULCAN

Kody dla nowych użytkowników będą dostępne od 2 września u wychowawcy.

Jeżeli UCZEŃ  klas 2-8 lub RODZIC ma problemy z zalogowaniem i potrzebuje kodu dostępu – zgłasza się do sekretariatu szkoły w celu wygenerowania KODU.

Filmy instruktażowe poniżej:

Konto Rodzica:

Uczniowie poniżej 13 lat:

Uczniowie powyżej 13 lat:

Aplikacja mobilna: