Dzień Działacza Kultury.

Dzisiaj przedszkolaki odwiedziły Gminny Ośrodek Kultury w Krynkach. Na wstępie uczestniczyliśmy w bardzo ciekawych zajęciach teatralnych, prowadzonych przez samą Panią Dyrektor Elżbietę Czeremchę. Chwilę później mieliśmy przyjemność bawić się podczas lekcji muzyki prowadzonej przez nieocenioną Panią Lilię Żylińską, która jest wręcz stworzona do pracy z tak młodymi ludźmi. Następnie wspaniała i twórcza Pani Lucyna Jurkiewicz przeprowadziła ze starszą częścią grupy kreatywne warsztaty plastyczne, na których dzieci same robiły zakładki do swoich ulubionych książek. Serdecznie dziękujemy Paniom za tak miłe przyjęcie i przygotowanie naszym podopiecznym wielu atrakcji. Jesteśmy wdzięczni za takie oddanie swoim pasjom i zaangażowanie w życie kulturalne w naszym mieście.