Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy na świeżym powietrzu, pyszne łakocie, kolorowe balony, malowanie twarzy i robienie tatuaży. Dziękujemy Mamom: Pani Alicji Surowiec, Pani Marlenie Antoniuk, Pani Patrycji Rutkowskiej, Pani Edycie Hulewicz, Pani Żanecie Woronowicz, Pani Joannie Bieszczad, Pani Katarzynie Karpuk, Pani Ewelinie Bułatewicz, Pani Annie Bach za pomoc przy organizacji tego ważnego dla dzieci dnia. Serdeczne podziękowania składamy naszym gościom: Pani Dyrektor Annie Tomulewicz, Pani Burmistrz Jolancie Gudalewskiej oraz Pani Zastępcy Burmistrz Emilii Szulborskiej- Żyndul za odwiedziny i upominki.
To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na zdjęciach poniżej 🙂