Spotkanie uczniów klasy 7 z Burmistrzem Krynek

flaga PolskiA uczniowie klasy 7 dziś w odwiedzinach w Urzędzie Miejskim w Krynkach, nie jako petenci, ale z życzeniami od całej szkolnej społeczności z okazji Dnia Samorządowca.
A w Urzędzie? – ciepłe, życzliwe, merytoryczne spotkanie w sali sesyjnej z Burmistrzem Krynek Panią Jolantą Gudalewską i pracownikami.
Oprócz wygłoszonych życzeń mogliśmy przedstawić Pani Burmistrz swoje postulaty, bo młodzi mieszkańcy Krynek też mają pragnienia. Zastępca Burmistrza – Pani Emilia Szulborska-Żyndul i Sekretarz Gminy – Pani Anna Badowiec, oprowadziły nas po wszystkich gabinetach i opowiedziały o swojej pracy. A nam w głowach zrodziły się myśli… Może kiedyś jeden lub jedna z nas zostanie Burmistrzem? Ale jeszcze kilka klasówek trzeba napisać (bo nauczyciele przyśpieszają na ostatniej prostej), ukończyć szkołę, studia wyższe, nabyć doświadczenia…. Ale kreatywni już jesteśmy, a to też cecha dobrego Burmistrza!
Jeszcze raz WSZYSTKIM SAMORZĄDOWCOM życzymy zdrowia, chęci do działania, nowych inwestycji, spełnienia marzeń i szczęśliwych mieszkańców.