Wizyta przedszkolaków w Placówce Straży Granicznej w Krynkach

16 maja grupa Przedszkolaków wybrała się na wycieczkę do pobliskiego Oddziału Straży Granicznej. Po dotarciu na miejsce czekali na nas funkcjonariusze Straży Granicznej, którzy byli naszymi przewodnikami podczas całej wizyty. Najpierw zostaliśmy zaproszeni na plac, na którym zaprezentowane nam były pojazdy jakimi dysponuje SG. Następnie udaliśmy się do budynku placówki, w którego sali konferencyjnej obejrzeliśmy wyposażenie funkcjonariuszy, a także mogliśmy je użyć w praktyce. Po złożeniu życzeń i wręczeniu pamiątkowej laurki, ponownie udaliśmy się na zewnątrz, a dokładnie na boisko i uczestniczyliśmy w zabawach na świeżym powietrzu. Dzieciom bardzo podobało się to co zobaczyli i usłyszeli. Kilkoro nawet zadeklarowało chęć wstąpienia w szeregi SG w przyszłości. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za możliwość wzięcia udziału w tak ciekawej wycieczce.