Spektakl „Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”

W dniu 8 maja 2024 roku  przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 wraz z wychowawcami udali się do teatru do Białegostoku na spektakl „Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”.

“Niezwykłe życie podwodnych zwierząt” to poruszająca opowieść o magii przyjaźni i czynienia dobra, które będąc najwyższymi wartościami na świecie są w stanie przezwyciężyć problem coraz częściej doskwierającej samotności. Dzieci zostają wprowadzone w niesamowity świat podwodnych zwierząt.

Barwne kostiumy, efekty specjalne oraz interaktywne elementy przedstawienia wzbudziły ogromne zainteresowanie i zachwyt dzieci. Wyjazd ten był nie tylko wyjątkową okazją do rozrywki, ale również cennym doświadczeniem edukacyjnym, poszerzającym horyzonty naszych młodszych wychowanków.