Laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

Julian Tomulewicz uczeń klasy 7 zdobył zaszczytny tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Konkursy przedmiotowe, organizowane pod patronatem Podlaskiego Kuratora Oświaty, są jednymi z najbardziej prestiżowych zawodów. Rywalizacja przebiega na trzech etapach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Julian dotarł do finału i znalazł się w gronie siedmiu najlepszych historyków w województwie podlaskim.

Laureaci przyjmowani są w pierwszej kolejności do wybranej szkoły ponadpodstawowej bez względu na obowiązujące kryteria. Ale wybór szkoły średniej to dalsze plany, bo Julek jest dopiero w klasie 7.

Nie byłoby historycznych laurów naszego ucznia, gdyby nie  wsparcie, pomoc i rzetelnie przekazywana wiedza przez nauczyciela historii  – Panią Ewę Kopeć.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, bo Julian przygotowuje się do zmagań historycznych w Poznaniu.