Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 28.11.2023 r. w naszym Przedszkolu najmłodsze dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Przygotowania trwały od samego rana, a po śniadaniu w sali gromadzili się zaproszeni goście. Mali artyści zaprezentowali przed licznie zgromadzoną publicznością przygotowane piosenki, tańce i wierszyki. Po części artystycznej dzieci złożyły symboliczną przysięgę i zostały uroczyście pasowane na PRZEDSZKOLAKA. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom. Był to dzień pełen emocji, niezapomnianych chwil i wspaniałych wrażeń. Jesteśmy dumni z naszych dzieci i dołożymy wszelkich starań, aby czas spędzony w przedszkolu przywoływał najlepsze wspomnienia w ich dalszym życiu.

p. Justyna Woronowicz- Ciruk