Sukces Patrycji w konkursie przyrodniczym

Patrycja Janowicz – uczennica klasy VIII zajęła II miejsce w II Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Od mikro – do makroświata”, zorganizowanym przez nauczycieli przedmiotów przyrodniczych  LO w Sokółce. Do zmagań konkursowych przystąpiła też Aleksandra Jackiewicz – uczennica klasy VIII i Roksana Makarewicz – uczennica klasy VII. Celem konkursu jest rozbudzenie zainteresowań uczniów naukami przyrodniczymi, a także wyłowienie spośród uczestników, najbardziej utalentowanych w tych kierunkach.

W konkursie przyrodniczym wzięło udział 28 uczniów szkół podstawowych z Malawicz Dolnych, Krynek, Janowa, Nowego Dworu, Bogusz, Sidry, Kamionki Starej, Szudziałowa i Sokółki.

Gratulujemy i dziękujemy uczennicom za godne reprezentowanie naszej szkoły. Podziękowania  i gratulacje należą się  t pani Joannie Chrzanowskiej – nauczycielowi geografii, biologii, chemii i przyrody.