Kiermasz

Jak co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia wolontariusze naszej szkoły w miarę swoich możliwości pomagają innym. Do tej pory były to polskie szkoły na Litwie i Ukrainie. W tym roku szkolnym wykonaliśmy dużo ozdób świątecznych, które zostały wystawione na kiermaszu w Mikołajki. Ogółem zebraliśmy ze sprzedaży 845,34 zł. Jesteśmy dumni z tej kwoty. Pieniądze zostaną przesłane na Caritas Polska, który pilotuje projekt pomocy uczniom  Szkoły Podstawowej w AL- Ghassanija w Homs /Syria/. Szkoła ta została  zniszczona w wyniku działań wojennych. Jesteśmy bardzo wdzięczni rodzicowi ucznia kl. 1, który na kiermasz przekazał profesjonalne ozdoby świąteczne. Pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za wsparcie finansowe naszego kiermaszu.
Życzymy wszystkim  radosnych,spokojnych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
                                                              Wolontariusze wraz z opiekunem p. Ewą Kopeć.