Aktualności szkolne

Wywiadówka

Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów Uczniów naszej szkoły na wywiadówkę,

która odbędzie się 4 lutego 2019r.,

zgodnie z poniższym harmonogramem.

Godz. 16.00 – prelekcja nt. zdrowego odżywiania – spotkanie z dietetykiem – uczestniczą rodzice i nauczyciele – stołówka szkolna

Godz. 17.00 – spotkanie dyrekcji z rodzicami uczniów klas VIII SP oraz klasy III gimnazjum, w związku z rekrutacją do szkół średnich i ponadgimnazjalnych – stołówka szkolna; następnie spotkania klasowe

Godz. 17.00 – spotkania klasowe wychowaców z Rodzicami/Opiekunami uczniów klas I - VII SP.

Robotyka

Robotyka na feriach w ZSS w Krynkach

Grupa I

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Maciej Zawalich

21 styczeń: 17.00-20.00

23 styczeń: 17.00-20.00

26 styczeń: 17.00-20.00

29 styczeń: 17.00-20.00

1 luty: 17.00-20.00

2.

Łukasz Griń

3.

Igor Terechowicz

4.

Jakub Skrouba

5.

Joanna Jackiewicz

 Grupa II

Lp.

Robotyka

termin dla całek grupy

1.

Anna Stupak

21 styczeń: 11.00-14.00

23 styczeń: 11.00-14.00

26 styczeń: 11.00-14.00

29 styczeń: 11.00-14.00

1 luty: 11.00-14.00

2.

Wanesa Wojszel

3.

Sebastian Mandrosz

4.

Patryk Wasilewski

5.

Kamila Jatkowska

 Grupa III

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Ernest Małaszewski

21 styczeń: 14.00-17.00

24 styczeń: 8.00-11.00

28 styczeń: 17.00-20.00

30 styczeń: 17.00-20.00

2 luty: 17.00-20.00

2.

Igor Jackiewicz

3.

Kacper Bieszczad

4.

Jan Stupak

5.

Mateusz Rafalczuk

 Grupa IV

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Stefan Maliszewski

23 styczeń: 14.00-17.00

24 styczeń: 11.00-14.00

26 styczeń: 8.00-11.00

30 styczeń: 8.00-11.00

1 luty: 14.00-17.00

2.

Michał Karpowicz

3.

Adam Jankowski

4.

Laura Kukisz

5.

Emilia Dondziło

 Grupa V

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Patryk Terechowicz

22 styczeń: 8.00-11.00

24 styczeń: 14.00-17.00

28 styczeń: 8.00-11.00

31 styczeń: 11.00-14.00

2 luty: 14.00-17.00

2.

Tomasz Sipko

3.

Oskar Miron

4.

Mikołaj Carewicz

5.

Karol Kundzicz

 Grupa VI

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Barbara Bułatewicz

22 styczeń:  11.00-14.00

25 styczeń:  8.00-11.00

28 styczeń:  11.00-14.00

31 styczeń:  8.00-11.00

2.

Patrycja Janowicz

3.

Aleksandra Jackiewicz

4.

Michał Nosewicz

5.

Jakub Piechowski

 Grupa VII

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Mariusz Bułatewicz

23 styczeń: 8.00-11.00

25 styczeń: 11.00-14.00

29 styczeń: 8.00-11.00

30 styczeń: 14.00-17.00

1 luty: 8.00-11.00

2.

Piotr Taudul

3.

Cyprian Kisiel

4.

Artur Kopciński

5.

Michał Oleksza

 Grupa VIII

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Aleksandra Sołoniewicz

22 styczeń: 14.00-17.00

25 styczeń: 14.00-17.00

28 styczeń: 14.00-17.00

31 styczeń: 14.00-17.00

2 luty: 11.00-14.00

2.

Cezary Taudul

3.

Jakub Jakóbczak

4.

Amelia Wojszel

5.

Agnieszka Palacz

 Grupa IX

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Zuzanna Godlewska

21 styczeń: 8.00-11.00

29 styczeń: 14.00-17.00

26 styczeń: 14.00-17.00

30 styczeń: 11.00-14.00

2 luty: 8.00-11.00

 

2.

Wiktoria Grzybek

3.

Wiktoria Janowicz

4.

Aleksandra Oleksza

5.

Amelia Kukisz

 Grupa X

Lp.

Robotyka

terminy dla całej grupy

1.

Kacper Ignatowicz

22 styczeń: 17.00-20.00

24 styczeń: 17.00-20.00

25 styczeń: 17.00-20.00

31 styczeń: 17.00-20.00

2.

Bernard Tryzna

3.

Kacper Jurczenia

4.

Kamil Leszczyński

5.

Paweł Wojno

Ferie z nauką szybkiego czytania

Ferie z nauką szybkiego czytania

Grupa I

Lp.

nauka szybkiego czytania

termin

1.

Szymon Czarniecki

22 stycznia (wtorek) – 9.30 – 15.30

24 stycznia (czwartek) – 9.30 – 15.30

25 stycznia (piątek) – 9.30 – 15.30

28 stycznia (poniedziałek) – 9.30 – 15.30

31 stycznia (czwartek) – 9.30 – 15.30

2.

Joanna Jackiewicz

3.

Anna Stupak

4.

Emilia Piechowska

5.

Karolina Palacz

6.

Wiktoria Grzybek

7.

Julia Pul

8.

Urszula Jankiewicz

8.

Paulina Bielska

10.

Zuzanna Godlewska

Grupa II

Lp.

Zajęcia nauka szybkiego czytania

termin

1.

Julia Pytel

21 stycznia (poniedziałek) – 9.30 – 15.30

23 stycznia (środa) – 9.30 – 15.30

29 stycznia (wtorek) – 9.30 – 15.30

30 stycznia (środa) – 9.30 – 15.30

1 lutego (piątek) – 9.30 – 15.30

2.

Amelia Wojszel

3.

Agnieszka Palacz

4.

Patryk Terechowicz

5.

Jakub Piechowski

6.

Mikołaj Carewicz

7.

Cezary Taudul

8.

Aleksandra Sołoniewicz

9.

Jakub Jakóbczak

10.

Aleksandra Jackiewicz

Spotkanie z Rodzicami

 Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów naszych Uczniów na wywiadówkę, która odbędzie się 26 listopada 2018r. (poniedziałek).

Klasa I SP i klasa V SP o godzinie 16.00, pozostałe klasy o godzinie 16.30.

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019

Kalendarz roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół Samorządowych w Krynkach

Na podstawie § 5 ust. 1 i 3 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie organizacji roku szkolnego Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych w Krynkach informuje, że w uzgodnieniu z Radą Pedagogiczną, Radą Rodziców i Samorządem Uczniowskim ustalony został kalendarz roku szkolnego 2018/2019.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Rodzicami

W dniu 18 września 2018r. odbędzie się spotkanie z Rodzicami.

O godzinie 16.00 planowane jest spotkanie ogólne w stołówce szkolnej, następnie spotkania klasowe z Wychowawcami.

Serdecznie zapraszamy Rodziców/Opiekunów naszych Uczniów.