Pasowanie na przedszkolaka

30 października b.r. w grupie młodszej odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Było to wielkie przeżycie zarówno dla dzieci jak też ich rodziców.

Wychowankowie do tego dnia przygotowywali się niemal od początku pobytu w przedszkolu. Zanim dzieci oficjalnie zostały przedszkolakami, zaprezentowały swój program artystyczny. Był to pierwszy tak ważny występ maluszków. Uporały się z nim doskonale, czego efekty mogli podziwiać zaproszeni goście. Następnie wszystkie maluchy złożyły uroczyste przyrzeczenie powtarzając głośno słowa „My maluchy przyrzekamy, być od dzisiaj przedszkolakami…”. Aktu pasowania dokonała olbrzymim ołówkiem pani dyrektor Anna Tomulewicz. Ponadto każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobny upominek.

ALBUM