Aktualności szkolne

Zawody kolarskie

 

W sobotę 05.09.2020 r. odbędą się zawody kolarskie.

Czytaj więcej...

Dziennik elektroniczny UONET+ - informacja

Drodzy Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W naszej szkole  od 1 maja 2020 będzie funkcjonował dziennik elektroniczny UONET+ firmy VULCAN. Ale już teraz możecie sprawdzić postępy w nauce. Do dziennika może zalogować się zarówno Rodzic jak i Uczeń. Potrzebny jest do tego adres e-mail, który wcześniej został podany wychowawcy do kontaktu.

Czytaj więcej...

Kształcenie na odległość - przedłużone

kształcenie zdalne przedłużone do 24 maja

Kształcenie na odległość - informacja

kształcenie na odległość przedłużone

Ogłoszenie o wynikach rekrutacji do Przedszkola

Postępując zgodnie z terminarzem postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2020/2021 informujemy, iż wszystkie złożone wnioski o przyjęcie dziecka do Przedszkola w Krynkach zostały rozpatrzone pozytywnie - wszystkie dzieci (rocznik od 2017) zostały przyjęte.

Jednocześnie przypominamy o konieczności potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do Przedszkola w Krynkach  do 10 kwietnia 2020 roku (druki poniżej) - pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola (word)

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola (pdf)

Plan lekcji zdalnych za pośrednictwem e-learningowej platformy edukacyjnej

W zakładce NAUCZANIE ZDALNE znajdują się "Plany lekcji zdalnych za pośrednictwem e-learningowej platformy edukacyjnej" i bedą sukcesywnie aktualizowane na kolejne tygodnie nauki.