Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca.

Uczniowie naszej szkoły rozpoczęli dziś kolejny rok szkolny, który z pewnością dla uczniów i nauczycieli będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Uroczystości odbyły się na boisku szkolnym. Zgromadzeni, w asyście pocztu sztandarowego i flagowego odśpiewali hymn państwowy, a następnie Dyrektor Zespołu Szkół – Pani Anna Tomulewicz, serdecznie powitała przybyłych gości, rodziców, grono pedagogiczne - w tym nowozatrudnionych nauczycieli oraz uczniów.

1 września to dzień szczególny dla dwóch wyjątkowych pracowników naszej szkoły: pani Grażyny Jurczenia i pani Ewy Budrowskiej. W tym dniu pani burmistrz Jolanta Gudalewska serdecznie dziękowała im za wieloletnią współpracę i życzyła zdrowia na wyczekanej emeryturze.

Pani Dyrektor Barbara Turycz przedstawia wychowawców poszczególnych klas.

Po akademii uczniowie spotkali się z wychowawcami, którzy przekazali im plany lekcji a pierwszoklasiści zwiedzili swoją sale.

Niech nowy rok szkolny przyniesie wszystkim same sukcesy, potwierdzone wysokimi ocenami, a nauka i praca zawsze będzie źródłem przyjemności i satysfakcji. Powodzenia!

ALBUM