ZEROWIAKI NA WYCIECZCE W LESIE

25 września 2018  był dla zerowiaków dniem pełnym wrażeń.

Zaraz po śniadaniu wyjechaliśmy autokarem na wycieczkę do Nadleśnictwa Krynki ,które znajduje się w Poczopku. Celem wizyty w lesie, było sprawdzenie, czy "pani Jesień" już zawitała. Na miejscu przedszkolaki zwiedziły galerię, miejsca, w których znajdują się chore ptaki. Miały okazję podziwiać poszczególne gatunki drzew. Ta wycieczka  to wspaniałe przeżycia dla przedszkolaków. Dzieci poznawały przyrodę patrząc, słuchając i dotykając. Nauczyły się prawidłowego zachowania w lesie, spędziły miło czas na świeżym powietrzu w otoczeniu pięknej, malowniczej przyrody leśnej. Wyprawa zakończyła się ogniskiem przy którym wszyscy piekli kiełbaski. Składamy serdecznie podziękowania Nadleśnictwu Krynki za mile spędzony czas! 


Zerowiaki wraz z panią

ALBUM